26
Dec

Dronlar Apple'ı İzlemeye Devam Ediyor!


Apple’ın büyük merakla beklenen uzay mekiği kampüsü ile ilgili yeni bilgiler gelmeye devam ediyor. Son olarak ise Apple'ın, 4K kampüs videolarına yenileri eklendi. İşte detaylar!

 

Steve Jobs’ın ölmeden önce hazırladığı büyük projesi olarak bilinen uçan daire şeklindeki devasa kampüs alanı, her kesim tarafından büyük merakla bekleniyor! Çalışanlar için akılcı tasarım detayları ile dikkat çektiği gibi, misafirleri içinde kampüs alanı özel olarak dizayn ediliyor. Böylece yeniApple kampüsü herkese hitap eden bir yapı haline geliyor. Son olarak iseApple'ın inşası devam eden bu kampüsünün 2015 yılı ilk çeyreğinde yayınlana 4K videosu, yeni dronların çektikleri videolar ile güncelledi!

:: Steve Jobs filminin yeni fragmanı yayınlandı!

Dronların, video kayıt yetenekleri son dönemlerde video kameraların ufalmasıyla üst seviyelere çıktı. Bu sebeple meraklı kullanıcılar, Apple’ın yeni kampüsünü 4k video kaydı yapabilen dronlar ile belirli aralıklarla görüntülüyor.

:: iPhone 6s Görüntüleri sızdırıldı!

Apple'ın yeni kampüsünü 4k izleyin!

Son görüntüler ise Temmuz başında geldi. Yeni güncellenen dronlar ile çekilen Apple’ın uçan daire tasarımına sahip yeni kampüsünün 4k videosunu aşağıdaki bağlantıdan izleyebilirsiniz.

Son olarak belirtmek gerekirse Apple’ın bu merakla beklenen gizemli kampüsünün, 2016 yılının son çeyreği itibariyle çalışanlarına ve misafirlerine ev sahipliği yapmaya başlayacağı öngörülüyor.


blog author image
Kapital Medya Hizmetleri A.Ş
Sofware Developer
Web Yazılım Geliştirme