08
Kas
WhatsApp'a GIF özelliği geldi!

WhatsApp'a GIF özelliği geldi!


Dünyada en çok kullanılan yazılı ve sesli mesajlaşma uygulaması WhatsApp'a GIF özelliği geldi. Peki WhatsApp GIF özelliği nedir, nasıl kullanılır?

Tüm mesajlaşma uygulamalarını geride bırakarak zirvede bulunan WhatsApp, günden güne yeniliklerle karşımıza çıkıyor. Son duyurulan güncellemeyle, WhatsApp artık GIF desteğine sahip. 1 milyardan fazla kullanıcısı bulunan WhatsApp, iOS sürümü için yayınladığı yeni güncellemeyle, yeni bir özelliği de kullanıcılara sunmuş oldu. Uzun süredir kullanıcıların beklediği GIF desteği, artık WhatsApp'a eklendi. WhatsApp, bundan böyle kullanıcıların kendi GIF'lerini oluşturmasına ve arkadaşlarına göndermesine imkan tanıyor.

WHATSAPP & GIPHY İŞ BİRLİĞİ WhatsApp üzerinden arkadaşlarınıza GIF göndermekten hariç olarak, WhatsApp'ın ünlü GIF servisi GIPHY ile anlaşmasıyla birlikte popüler GIF'lere anında ulaşabileceksiniz. Gelen güncellemeyle aynı zamanda 6 saniyelik videolarınızı da GIF'lere dönüştürebilecek ve arkadaşlarınızla paylaşabileceksiniz. WhatsApp'a gelen GIF özelliğini kullanmaya başlamak için yapmanız gereken tek şey App Store üzerinden WhatsApp uygulamasını güncellemek.


blog author image
Kapital Medya Hizmetleri A.Ş
Sofware Developer
Web Yazılım Geliştirme